Mają Państwo pytania lub wątpliwości, prosimy o kontakt z nami

O firmie

Firma Orome to przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem na rynku, które obsługuje sektor budownictwa oraz przemysłu. Posiadamy bogate doświadczenie w tej dziedzinie, dlatego też jakość świadczonych przez nas usług jest najwyższa, a do każdego klienta staramy się podchodzić indywidualnie.


W ofercie marki Orome znajdują się rusztowania, drabiny, schody, podesty, platformy podnoszące, wciągarki, wciągniki, zawiesia uchwyty, wagi hakowe, dynamometry, wiertarki, wiertarko-frezarki, giętarki, szlifierki, ostrzarki, zbiorniki, palety wyłapujące, pojemniki, domki, bariery, narzędzia budowlane oraz siłowniki hydrauliczne.


Wszystkie oferowane przez nas produkty są produktami najwyższej jakości, bezpiecznymi oraz trwałymi i odpornymi na zniszczenia. W obrębie każdego z rodzaju urządzeń posiadamy szeroki wybór modeli, które można indywidualnie dopasować do własnych potrzeb.


Służymy produktami przydatnymi w przedsiębiorstwach każdej wielkości. Nasz sprzęt może obsługiwać zarówno małe, jak i wielkie budowy. Nasze rusztowania cechują się łatwością montażu, który nie wymaga narzędzi, dzięki czemu zapotrzebowanie na ten produkt wyrażają zarówno firmy, jak i osoby prywatne. Drabiny, które Państwu proponujemy to modele składane, wolnostojące, na stałe montowane do ściany oraz ewakuacyjne. Wciągniki, wciągarki i zawiesia oferowane przez Orome to urządzenia, których możliwości eksploatacyjne można swobodnie dostosować do własnych potrzeb.


Nasza firma działa sprawnie i szybko, nawet w przypadku niestandardowych zleceń, dzięki czemu nasi klienci w zdecydowany sposób zyskują na czasie. Oferujemy niskie, a co za tym idzie konkurencyjne ceny, które stanowią dodatkowy atut naszych produktów.

Uczestniczymy aktywnie w wydarzenia branżowych. Zapraszamy do obejrzenia foto-relacji z Targów Budma:

Targi Budma :: Orome