FAQ czyli najczęściej zadawane pytania

Odpowiadając w skrócie: „Nie jesteśmy sklepem internetowym”. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Specyfika produktów, które mamy w ofercie wymusza dialog z klientem i pomoc z naszej strony w odpowiednim wyborze. Dużą część asortymentu importujemy bezpośrednio, a chcąc przedstawić najbardziej aktualną cenę (wahania walutowe) zmuszeni jesteśmy każdorazowo kalkulować cenę.

 

Reasumując, sprzęt przez nas oferowany nie jest typem „marketowego”, czy „domowego”, a jest to asortyment profesjonalny, który wymaga indywidualnego podejścia.

 

Jeśli znajdą Państwo cenę na wybrany przez siebie produkt to informujemy, że staramy się, aby oferta przestawiona na naszej stronie internetowej była zawsze aktualna. Dlatego ceny na naszej stronie są zawsze aktualne. Jednak nie można wykluczyć pomyłek, błędów przy wprowadzaniu danych, których oczywiście unikamy.

 

Zawsze po wysłaniu zamówienia, otrzymają Państwo od nas  potwierdzenie zamówienia, w którym skorygujemy jakiekolwiek ewentualne niezgodności. Oczywiście, gdyby zdarzyło się tak, że cena różni się od przedstawionej w internecie, lub nie odpowiada Państwu termin dostawy, możecie bez żadnych konsekwencji zrezygnować ze złożonego zamówienia. Satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza!

 

Należy także pamiętać, że podawane na naszej stronie ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego
i tym samym nie mają one charakteru wiążącego.

Tak, wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają niezbędne deklaracje, atesty, certyfikaty.

Oferowane przez nas drabiny i rusztowania nie posiadają znaku CE, gdyż asortyment ten nie podlega takiemu oznakowaniu. Mówiąc w skrócie, do tej pory nie ma wytycznych UE do oznaczania drabin i rusztowań znakiem CE. Oznakowanie CE jest stosowane dla określonej grupy wyrobów, a drabiny i rusztowania do niej nie należą. Jedynym wymaganym dokumentem poświadczającym bezpieczeństwo ww. wyrobów jest deklaracja zgodności z normą PN EN 131-2 dla drabin i PN M-47900 dla rusztowań. Rusztowania mogą również zostać wyprodukowane w oparciu o normy europejskie PN-EN 1004 – dla rusztowań ruchomych (przejezdnych) oraz PN-EN 12810 – dla rusztowań fasadowych. Dla poświadczenia zgodności z ww. normami wystarczy deklaracja zgodności.

Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają niezbędne deklaracje, atesty, certyfikaty.

Tak, prowadzimy sprzedaż wysyłką. Oferowane przez nas produkty wysyłamy na swój koszt na terytorium Polski.

Nie. Na obecnym etapie nie akceptujemy kart kredytowych.

Naszą wiarygodność dowodzi wiele zadowolonych odbiorców. Prosimy odwiedzić dział „referencje„.