O firmie

Branża przemysłowa, budowlana, a także wiele innych gałęzi gospodarczych ze stale rosnącymi potrzebami w zakresie zaopatrzenia technicznego wymusza na jej uczestnikach dysponowania nie tylko bogatym doświadczeniem w tej dziedzinie, ale również świadczenia usług na najwyższym poziomie oraz, co oczywiste, dostarczania wysokiej jakości i zgodnych z oczekiwaniami prowadzonej działalności różnego rodzaju efektywnego pod każdym względem wyposażenia technicznego.

Długoletnia obecność w tej przestrzeni gospodarczej pod szyldem Orome zaowocowała zarówno wiedzą i możliwościami doradczymi ukierunkowanymi na indywidualizację każdego zamówienia, jak i szeroką gamą produktową uznanych w świecie producentów. W naszej ofercie znajdują się m.in. doskonałej jakości:

  • – drabiny, rusztowania, schody, podesty, platformy podnoszące,
  • – wciągniki, wciągarki, zawiesia, uchwyty, wagi hakowe, dynamometry,
  • – wiertarko-frezarki, wiertarki, szlifierki, ostrzarki, giętarki,
  • – siłowniki hydrauliczne,
  • – pojemniki, domki, bariery, palety wyłapujące, zbiorniki,
  • – narzędzia budowlane. 

Oferowane przez nas wyposażenie techniczne w każdym segmencie zawiera szereg modeli adekwatnych do określonych potrzeb danego podmiotu gospodarczego, niezależnie od jego wielkości i charakteru działalności. Wszystkie produkty cechuje wytrzymałość na uderzenia, trwałość, wysoka funkcjonalność, a przede wszystkim możliwość długoletniego i bezpiecznego użytkowania. Co więcej, na przykład rusztowania charakteryzują się niezwykle prostym montażem bez konieczności stosowania narzędzi. Z kolei drabiny to wyjątkowo praktyczne narzędzia pracy, które poprzez konfigurację zastosowanych rozwiązań można składać w sposób najbardziej dla danych robót przydatny. Oczywiście, nie brakuje także innych modeli dostosowanych do określonych potrzeb. Również wciągarki, wciągniki, czy też zawiesia świetnie spełnią najbardziej wygórowane wymagania. 

Z naszej strony zapewniamy również szybką i sprawną realizację zamówień, także niestandardowych. Firma Orome to także atrakcyjne ceny oferowanych produktów i pełne wsparcie naszych specjalistów.

Uczestniczymy aktywnie w wydarzenia branżowych. Zapraszamy do obejrzenia foto-relacji z Targów Budma:

Targi Budma :: Orome